valorant hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında alan almasının en önemli nedenlerinden biri finans ile (UC yöntemiyle) hile ortamında düzenışveriş bünyelabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle hile ciğerersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle düzenışveriş muktedir olmak ciğerin oyuna online yöntemlerle finans yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile düzenışveriş muktedir olmak o kadar emeksiz değildir. Çünkü bu aksiyonlemler dolar kuru üzerinden prosedür bünyeldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok yüksek oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek ciğerin evet da oyunda daha aşkın tabanca gücü gibi hilelere başvurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin ciğerine zararlı yazılı sınavmlar yükleye bileceklerini dide ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu makalemızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri ciğerin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler ciğerin oyunu daha bol oynamanızı sağlamlayacak fakat haram olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov gibi hilelere alan mevdutir. Antrparantez bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi gibi hilelere de alan mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en kötü olan ve hesabınızın banlanmasına münasebet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi ciğererindeki tahminî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu tahminî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular hile içinde alan yer kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine başvurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda almış olduğunız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Kaşkariko ortamında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da vesair oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü değaksiyontirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında alan yer UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas tarafından oluşturulduğu ciğerin ciğerine zararlı yazılı sınavmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve tinsel muhatara verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok rağbet gkalıntı ve vesair oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, gerçekte hile bünyemcıları tarafından turnuvalar esnasında cümle oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere görevlendirmek ciğerin kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü eşhas tarafından bu tip hacklenerek kötü ammaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya başlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak ciğerin durmadan yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çdüzenışmasını engellemeye çdüzenışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi ciğerin her ahit bir yolculuk bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında alan yer duvarların arkasını rüyet özelliğine malik olurlar. Eğer rakip bir engelın arkasında yahut oyunda alan yer dağ ve tepelerin arkasındaysa bu fırıldak yardımıyla rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz mukabilsında sizi mecallü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakarak kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en geniş olan hilelerden biridir. Aimbot nazar boncuğu sözcük gibi görünse de gerçekte Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, uğur kabul etmek yahut bir nesneyi nişan kabul etmek mazmunına gelirken Bot kelimesi, bir aksiyonin kendiliğinden olarak bünyelması mazmunına gelir. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan kabız mazmunına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın