MedreseRadyo Risale i Nur

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine çaba kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yapıtı ve ayrışık dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı top önlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe üzere bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta iş veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store üzere uygulama marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Ayrıca internet sitesi üzerinden ilgili taksimmleri görüşme ederek ücretsiz şekilde iş alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin ABD, Avrupa, Asya üzere bir çok kıtada uygulama üzerinden neşriyat yaratıcı uygulama günlük yüzlerce saat dinlenerek vaziyet çehreünde İslamiyet’in elan hızlı tanınmasına vasıta ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla strüktürlarak insanlara ulaştırılması boşlama edilmiyor. Sizde dar dışında canlı benzeyen arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Ayrıca MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ilgili videolar yayınlar yaparak dar dışında bir çok insanoğlunun İslamı teşhis noktasında bir köprü vazifesi strüktüryor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey sözcük ettiriyor. Eserin bu denli aktif evetğu bilindiği kucakin uygulama ve öteki sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek veya arkasında olmak isterseniz gerçekli MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça sözcük ettiren uygulama sahi görülmeye kıymet. İnternet sitesi top mobil uyuma sahip ve bir çok yabancı dilde iş verdiği kucakin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Esasen hali hazırda internet sitesi geceli gündüzlü geliştirilmekte ve kullanıma elan yaraşır bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çkızılışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan çav sanat adamımız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde kızılıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en iyi şekilde temsil edilmeye çkızılışılmaktadır.

çağ içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce âdem hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en iyi şekilde faydalanmaktadır. Esasen uygulama marketlerden baktığınız devran uygulamanın benekının ve indirilme tahminının ne denli etkili bulunduğunu görebilirsiniz. Buda oranlamak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması vadiında sahi anlı şanlı bir iş çıyaşlıp insanlara en iyi şekilde iş vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Radyo

Bir cevap yazın