Heets Sigara

Heets, elektronik sigara veya IQOS cihazı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış duman görev almış olduğundan, sigaraya benzemekle müşterek, anadan görme sigaralardan değişikdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza direkt konulabilen önemsiz parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede kötü namına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, anadan görme sigaralardaki kabilinden yanma nöbetlemi gerçekleştirmezler. IQOS cihazı kullanan kişiler bâtınin bir seçenek olarak maruz Heets, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın sarmak bâtınin muayyen evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) aracılığıyla üretilen ve piyasaya sürülen bir duman ürünüdür. PMI, dünya genelinde en cesim duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde tanılamatmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece tuzakışhunrizklarını tebdil etmek ve insanların elan az zararlı bir seçenek https://sigaramiz10.com/heets tutmak bâtınin anadan görme sigaraların namına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine munis olanı seçebilirler. Lezzetler ortada mentol, nane, çikolata, vanilya kabilinden seçenekler bulunabilir. Hassaten, nikotin miktarları da başkalık gösterir ve kullanıcının tercihine bentlı olarak seçilebilir.

IQOS cihazı, Heets tasarrufı bâtınin mutasavvertır. Aygıt, dumanü 350°C’ye derece ısıtır ve bu sayede Heets’in bâtınindeki duman özlerinin buharlaşmasını sağlamlar. Bu prosedür, dumanün yanması namına, buharlaşması sebebiyle açığa çıdem kimyasalların azaltılmasına yardımcı olabilir. Bu nedenle, IQOS cihazı ve Heets ürünleri, anadan görme sigaralara için elan az zararlı olarak akseptans edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın sarmak bâtınin muayyen evetş sınırlamaları bulunabilir. Hassaten, tasarrufı da lokal yasalara mecburdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin müteallik kanuni düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in anadan görme sigaralardan elan az zararlı evetğu iddiası, PMI aracılığıyla yapılan tetkikat ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Fakat, ürünün haydi haydi heets tasarrufı sebebiyle, temelı uzmanlar aracılığıyla elektronik sigara kabilinden özge duman ürünleri kabilinden tabilık kuruluşcı olabileceği konusunda uyarılar kuruluşlmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, dünya genelinde çeşitli tartışmalara münasebet olmuştur. Temelı dirimlik örgütleri, Heets kabilinden duman ürünleri hakkında endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, gönül hastalıkları ve özge dirimlik sorunlarına münasebet olabileceğinden bulut etmektedirler. Hassaten, duman ürünlerinin kırayler üzerindeki etkileri de ağız kavgası konusu olmuştur.

Bununla müşterek, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin anadan görme sigaralara için elan az zararlı bulunduğunu ve sigara salıverme yuğrunda bir hamle olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets kabilinden ısıtılmış duman ürünlerini anadan görme sigaralara seçenek olarak tanılamamlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çtuzakışan kişiler bâtınin yeğleme edilebilecek bir seçenek olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in anadan görme sigaralara için elan az zararlı evetğu iddiası halen ağız kavgası konusu olsa da, ürünün tasarrufı gittikçe yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına munis şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki kanuni düzenlemelere ve dirimlik önerilerine munis şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın