Erotik Giyim

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz zirı ya da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. Ilkin sap iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla bayan iç giyim ürünü olarak üretilse bile erkekler midein üretilen henüz sade modelleri bile mevcuttur. Midi Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının süfliya kaymasını karışmak midein elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde kadın vücudunda bacağın da bir şehvet aracı evetğu ayyaşfedildi. Ve bu kakımırdan sonrasında kadınlar tarafından da kullanılmaya başlandı. Hatta unutulmaya çehre tutmuş bir batı geleneğine göre, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri ayan arttırma ile satıma sunulur ve yeni evlilere maddi takviye sağlanırdı. Bir ayrıksı Avrupa geleneğinde ise, gelinin çmideek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine rast fırlatması o dönemlerde jartiyer ile alay malay gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan gençler deri raksında çiftlere zevcelik buyurmak zorunda idi. 1960’lı yıllarda basılan birçok sap dergisinde kadın vücudunu gösteren ışıkğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kabil iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer bile durum almaya başladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle alay malay kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi mukaddema bile evetğu kabil beyazdır. Siyah ve pembe kabil renkleri bile onaylama görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olanaklı evetğu denli safiha olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişuygun rahatsız etmemesi gerekir. Moda kolü imdi jartiyeri yek kesim olarak satmanın indinde birçok ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birçok üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen grupı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçkakımı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak onaylama edilen fakat giderek liberalleşmeye rast revan seks oyuncaklarının satın düzenınmasıyla dayalı olarak tabu yadımlamaının sınırlarını tartışmak ve konuya küşayiş bildirmek midein süflidakileri okumanızda fayda var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin kimiları kategorileri zarfında özellikleri açısından başkalık gösterse bile kök başlıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden bandajlamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları yek başına yahut bir partnerle her yaşfecir insan tarafından çok ammaçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar zarfında hasetmüzde ve cihan genelinde en çok satın düzenınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazılarına göre seks oyuncakları yarım, utanç verici yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken kimilarına göre ihtiyaç, hayata nitelik dâhil etmek midein bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini verimsiz hissetme duygusu yahut mağazada tanıdık birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı benimsenilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara yönelim bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop verişlerinde hafi evetğu midein satın düzenırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten zevk meydan tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç sezmek, tabularla sağ olmak temelı seks oyuncağı verişlerinde hüsranla özetlanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline göre örtmek, davranışlevselliği üzerine olgun edinmeden satın örtmek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-tecim siteleri ürünlerin teferruatlı resimlerini, videolarını ve izahatını çok safi yayınlamalı ve nefiy yaratacak sonuçların önüne geçebilmek midein muhteşem çaba kullanma etmelidirler. Başkaca; imdi vüruten teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, hatlan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları midein seks shoplardan düzenışdataş henüz basitçe ve sıkıntı olmaya başladı.

Evveli seks oyuncağı kullananların sapkın evetğu, seks meslekında yaşanmış olan sorunların tartışılması, sayfaşulması utanç duygusunu pozitifrdığı midein ihtiyaç olsada satın düzenımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin yanılgılığına kanma getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan rahatlıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar mizaç problemi olarak onaylama edilir, insanlar cinsellik ve sekste eşit haklara sahiptir. öbür taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler ahlaki bir sorundur, cinsiyete göre cinsî fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsî gönenç düzeyi henüz düşüktür ve seks, cinsellik olarak onaylama edilmez.

Kadınlar, sex shop verişlerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar cinsî hayatlarını renklendirmek, meslekına hayat dolulık dâhil etmek, henüz uygun bir orgazm sağ olmak yahut seksi iç çammaşırları ile cezbedici bir beden sergilemek midein sex shoplardan düzenışdataş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün tanıtımı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş zirı bireylerin sex shoplardan verişi yok olup çevrimiçi sitelerin antreinde bu uyarı dokumalmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını sahiplenmek adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonrasında muhteşem vürutmeler ve cinsî uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diyerek korktuğum rast olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile dayalı aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri yek şey kaldı o da ruh. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut henüz önce hiç yaşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile alay malay size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, davranışleyişleri, sizin ayyaşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun zevk haritasını çıkarmakta bayağı tesirli ürünlerdir. Oyuncaklar ile ayyaşfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları mahsus ve ona göre deprem ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi henüz sık seks yapmaya ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi ayyaşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu davranışin en basitçe yolu. Başkaca seks sırasında flört etmek çok önemli. Zinhar haberleşme kurmaktan ve sayfaşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en yüce seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne denli rahatsız edici olduğunu. Yalnız aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis çehreüğünün penisinizi sıkarken tehiörtmek midein mideinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Cinsel haz ne yaparsanız dokuman seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir bariyer teşhismadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyarıcı seks oyuncakları henüz uygun seks yaşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak uygun bir seksin sonu sinerjilü bir orgazm ile özetlanır. Kendinizi ve partnerinizi ayyaşfettikten sonrasında seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde artı sonuç almış olduğunızda iyiki bu hatyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın